digiturk-partner-red

DİGİTURK – BAYİ POTANSİYEL MÜŞTERİ AYDINLATMA METNİ

1. Veri Sorumlusu

Kişisel verileriniz veri sorumlusu sıfatıyla Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş (“Digiturk” veya “Şirket” olarak anılacaktır) ve aşağıda belirtilen müşteri potansiyeli oluşturulması noktasında Digiturk’e hizmet sağlayan Digiturk bayisi (“Bayi”) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) uyarınca aşağıda açıklanan kapsamda işlenebilecektir.

Veri Sorumlusu Bayi Kimliği: KURYEMOBİL DAĞITIM VE SATIŞ DESTEK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.

2. Kişisel Verilerinizin İşlenme Amacı ve Dayanılan Veri İşleme Şartları

Toplanan kişisel verileriniz, Kanun’da öngörülen temel ilkelere uygun olarak ve Kanun da öngörülen kişisel veri işleme şartları dahilinde, Şirketimiz ve Bayi tarafından aşağıda yer alan amaçlarla (“Amaçlar”) ve bu amaç kapsamında karşılık gelen kanuni veri işleme şartına dayanılarak işlenebilecektir:

Kişisel verilerinizi işleme amaçlarımız

Belirtilen amaç için verilerinizi işlerken dayandığımız hukuki neden

3. Kişisel Verilerinizin Aktarıldığı Taraflar

Toplanan kişisel verileriniz yukarıda belirtilen Amaçlar’ın gerçekleştirilmesi doğrultusunda ticari ileti gönderimi için hizmet ya da teknik altyapı hizmeti aldığımız tedarikçilerimize veya resmi talep gelmesi veya kanuni bir yükümlülüğümüzün yerine getirilmesi için kanunen yetkili kamu kurumlarına ve kanunen yetkili özel kişilere aktarılabilecektir.

4. Kişisel Verilerinizin Toplanma Yöntemi

Kişisel verileriniz Digiturk tarafından yukarıda sıralanan Amaçlar kapsamında elektronik ortamda bayiye ait web siteleri ve formlar üzerinden toplanabilmektedir.

5. Kişisel Veri Sahibi Olarak Kanun’un 11. Maddesinde Sayılan Haklarınız

Kişisel veri sahibi olarak Kanun’un 11. maddesi uyarınca aşağıdaki haklara sahip olduğunuzu bildiririz:

Yukarıda sıralanan haklarınıza yönelik başvurularınızı, https://www.digiturk.com.tr/kurumsal/kvkveriform/ adresinden ulaşabileceğiniz Digiturk - Veri Sahibi Başvuru Formu’nu doldurarak Digiturk’e iletebilirsiniz. Eğer başvurunuzu Bayi’ye iletmek isterseniz, Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ’de yer alan usuller ile Bayi’ye iletebilirsiniz. Talebinizin niteliğine göre en kısa sürede ve en geç otuz gün içinde başvurularınız ücretsiz olarak sonuçlandırılacaktır; ancak işlemin ayrıca bir maliyet gerektirmesi halinde Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından belirlenecek tarifeye göre tarafınızdan ücret talep edilebilecektir.

Hemen Başvur 0850 480 83 73
En son kampanlardan haberdar olmak ve bilgi almak için hemen numaranızı bırakın

KVKK
Çerez Politikası
Evde internet hizmetleri ve Digital yayın hizmeti Digiturk tarafından sunulmaktadır. Bu site Digiturk alternatif satış kanalı olan DigiturkPartner tarafından kullanılmaktadır. Yalnızca yeni abonelik işlemleri yapılmaktadır. Bu sitede yer alan tum ticari markalarin isim hakları markalarin ticari sahiplerine aittir.
KURYEMOBİL DAĞITIM VE SATIŞ DESTEK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. Bu sitede yer alan tüm ticari markaların isim hakları markaların ticari sahiplerine aittir.
Digiturk ortak hizmet noktası - Digiturk Partner © 2019 Tüm hakları saklıdır.